پرینت با پرینترهای جوهر افشان

پرینت با پرینتر های جوهرافشان

داستان از اینجا شروع می شود که چون در قدیم به علت تعویض کارتریج های پرینتر های جوهر افشان و حتی قابل شارژ نبودن این مدل کارتریج ها همگی ما ها از پرینترهای جوهر افشان فاصله گرفته اند  و دل زده شده اند شاید هم خیلی از ماها پرینترهای جوهرافشانی داریم که در انباری افتاده و به علت گران بودن کارتریج های آنها کنارگذاشته شده اند و یا به دلیل اینکه این دسته پرینترها با جوهر در تماس هستند و هدهای حساس دارند  خشک می شوند.. اما تکنولوژی جدید حرفی تازه برای ما دارد آن هم یک دسته از پرینترهای حرفه ای و حتی خانگی اپسون و یا کنون هستند که با قابلیتهای شارژ آسان ارائه شده اند این دسته چاپگرها که امروزه بسیار در بازار مشاهده می کنیم یکی از بهترین چاپگرهای تولید شده می باشند که هزینه چاپ را به حداقل می رساند.در این میان چاپگرهای ارائه شده توسط کمپانی ها به دو دسته تقسیم شده اند چاپگرهایی که مخزن جوهر از کمپانی بر روی آنها تعبیه شده است و چاپگرهایی که مخزن جداگانه به صورت دستی روی آنها پیاده سازی می گردد. در اصل چاپگرهایی که به صورت اصولی از کمپانی بر روی آنها مخزن تعبیه شده است خسارات کمتری نسبت به چاپگرهایی دارند که به صورت دستی مخزن روی آنها پیاده سازی می گردد.

هد این چاپگرها هم نسبت به قبل خیلی قویتر شده اند و حتی سرعت عمل و پاشش جوهر در این دستگاه ها هم خیلی بیشتر از قبل شده است.کار با این چاپگرها بسیار ساده و کیفیت چاپ این دستگاه ها فوق العاده می باشد.

با توجه به اینکه این مرکز یکی از قوینترین مراکز فروش ، تعمیر و خدمات پس از فروش  پرینترهای اپسون ، کنون  و اچ پی  می باشد و با در دست داشتن  قویترین حلالها .و دستگاه های به روز توانایی بازکردن هدهای گرفته شده را دارد و کیفیت اولیه چاپگرهای شما را احیاء می کند پس نگران هدهای گرفته شده پرینتر خود نباشید.

با این مرکز مشاوره کنید و بهترین را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران و خریداران 0 نظر

لطفا منتظر بمانید

محصول به لیست خرید شما اضافه شد

محصول از لیست حذف شد